NOVICE

10 hours ago
8 Ball Sesvete Ožujsko ljetna liga 2019

V soboto se je z drugo zmago Matjaž Erčulj Mambo v letošnjem letu končala Ožujska liga EightBall Klub Sesvete.

Na končni lestvici devetih turnirjev, ki se jih je udeležilo kar 124 različnih ... See more

CueScore helps people organize and run billiard tournaments, keep track of events near you, view livescores and checkout your competition. Run tournaments for you and your friends, or enter national ... See more

6 days ago
Šport mladih - Izvajalci

Brezplačen tečaj biljarda ob zaključku šolskih počitnic tudi pri nas.
Vabljeni.

Novica: Hura prosti čas - izvajalci avgust 2019

2 weeks ago
Draw & Results – Dynamic Billard European Championships

Na letošnjem EP za veterane žal nimamo klubskih predstavnikov. Stiskamo pa pesti za našega nekdanjega člana, klubskega prijatelja in Avstrijskega reprezentanta Christian Necimer.
Njemu in ... See more

2 weeks ago
Photos from Biljard klub Gomes's post

Po letih treninga in konkurenčni igri na turnirjih višjega nivoja je Darko Papić končno slavil na turnirju Rekreativne lige Skupina Emperata. V finalu je po zaostanku z 0-2 in napetem boju s 4-3 ... See more

1 month ago
Predator World 10-Ball Championship

Velika čast za našega člana. Tot Sandor je dobil povabilo organizatorjev za nastop na svetovnem prvenstvu v 10ki, ki bo potekalo od 22. - 26. julija v Las Vegasu.

He's gotten it done at Eurotour, will it be Sandor Tot's time for a World title? There's only one way to find out!

The Predator World 10-Ball Championship boasts a $100,000 added prize fund and ... See more

1 month ago

V 7 krogu Prehodne lige Skupina Emperata sta se med najboljše štiri uvrstila dva lanska Rekreativca - Tadej Serdinšek in Vladimir Mikek. Serdinškova pot se je končala v polfinalu, kjer je s 4-5 ... See more

1 month ago

Niki Knežević je tudi v svojem drugem nastopu na Rekreativni ligi Skupina Emperata zmagal. V napetem finalu je s 4-3 premagal Denis Jakop. Po nekaj turnirjih odsotnosti se je z novim tretjim mestom ... See more

2 months ago

Ponedeljkov turnir Prehodne lige Skupina Emperata je potrdil dobro delo lanskega udeleženca Rekreativne lige. Po tekmovanju v skupini, kjer so se igralci pomerili vsak proti vsakemu je vrh lestvice ... See more

V Ljubljani pravkar poteka Klubsko ekipno državno prvenstvo. V prvem polfinalu poteka klubski dvoboj med ekipama Gomes 1 in Gomes 2.
Gremo po naslov prvaka!

V ponedeljek smo spremljali izredno zanimiv turnir rekreativne lige. Sedem tekmovalcev se je pomerilo v sistemu vsak proti vsakemu. Na koncu je le ena točka ločila najboljša na turnirju.