NOVICE

2 months ago
Photos from Biljard klub Gomes's post

V klubu ta vikend poteka prenova igralnih pogojev. Vrhunska ekipa menjava platna in bande. Pripravljene pa imamo tudi nove krogle za optimalno igralno izkušnjo.

Simoniču naslov državnega prvaka v stari osmici - Biljardna zveza Slovenije

Po kar nekaj letih Mihael Štrucl več ni državni prvak v stari osmici. Letos se je moral zadovoljiti z naslovom podprvaka. Državni prvak vseeno ostaja član Biljard klub Gomes. Čestitke Alen ... See more

V soboto, dne 29. 9. 2019 se je v prostorih biljardnice Gomes odigralo državno prvenstvo v stari osmici za seniorje. Tekmovanja se je udeležilo 11 tekmovalcev, ki so se najpraj pomerili v dveh ... See more

4 predstavniki našega kluba med najboljših 32 na Ljubljana 9ball open. Najmočnejšem turnirju v Sloveniji v zadnjih letih.

Gremo Matjaž Erčulj Mambo, Boris Erčulj, Ana Gradišnik in Tot ... See more

Državno prvenstvo za mladinke do 17 let: Biljard ni samo za fante

Poročilo o DP za mladinke v tiskani izdaji in na straneh večera.

Dekleta so na tekmovanju dokazala, da ne gre zgolj za družabno igro, ki sodi v zakajene bare, in da se tudi nežnejši spol lahko ukvarja s tem

Sara Volgemut prva državna mladinska prvakinja - Jan Mrak ostaja nepremagan - Biljardna zveza Slovenije

V Gomesu ponovno postavljamo mejnike. Priredili smo prvo državno prvenstvo za mladinke, kjer je slavila Sara Volgemut. Druga je bila Zoja Sancin Ojdenič, tretje mesto sta si razdelili Taja Hercog ... See more

Jan Mrak (Hipodrom) nadaljuje niz neporaženosti. V finalu je bil s 4:2 boljši od Ivana Kretova (Gomes) - 14 letnika iz Rusije, ki je tekom celega turnirja kazal všečen biljard in v skupini Mraka ... See more

Odlična udeležba na včerajšnjem turnirju Prehodne lige Skupina Emperata.

Med 15 udeleženci se je svoje prve prehodne zmage veselil Tadej Serdinšek. V finalu je s 5-2 premagal Klavdij Ferle, ... See more

7. klubski turnir je dal še šestega letošnjega zmagovalca. Po skoraj dveh letih je to ponovno postal Klavdij Ferle. V finalu je s 5-0 premagal Tomasa Hercoga, ki se je na klubski lestvici povzpel ... See more